Noclegi w Ustroniu

Serdecznie zapraszamy wszystkich na noclegi w Ustroniu. Nasza oferta jest warta polecenia. Atutem pensjonatu jest przede wszystkim jego lokalizacja - spokojna willowa okolica w centrum miasta. Wszędzie blisko, a jednocześnie trochę na uboczu.

Możliwość wykupienia wyżywienia lub samodzielnego przygotowywania śniadań oraz kolacji to dodatkowy walor "Gościńca u Januszka".

Ustroń jest piękną miejscowością, którą warto odwiedzić o każdej porze roku. Turyści najczęściej przyjeżdżają tu latem, kiedy mogą wybrać się na piesze lub rowerowe wycieczki w góry, udać się na plaże nad Wisłą, na Równicę, wyjechać wyciągiem na górę Czantorię. Turyści mają w czym wybierać - czeka na nich również wieża widokowa oraz letni tor saneczkowy, a także atrakcyjne imprezy kulturalne w amfiteatrze.

Zimą natomiast goście mogą korzystać z uroków białego szaleństwa. Ustroń chętnie odwiedzają amatorzy sportów zimowych - narciarstwa klasycznego i biegowego, korzystając z profesjonalnych wyciągów i przygotowanych tras. Turystyczną atrakcyjność Ustronia dopełniają liczne karczmy, puby i restauracje, które z pewnością trafią w smaki najbardziej wybrednych.

"Gościniec u Januszka" zaprasza gości przez cały rok, zapewniając komfortowe i korzystne cenowo noclegi Ustroń. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta noclegów w Ustroniu spełni Państwa oczekiwania.

Widok na nasz pensjonat, w którym goście mogą spędzić noc w Ustroniu.